HOME | CONTACT
Renault Mures

SC.Lion VICTORIA SRL.

CORUNCA 540553 DN13 - Sos. Sighişoarei Nr. 411
tel : 0365-808801 0265-333427
ORAR
Luni-Vineri : 08.00-17.00
Sambata: 08.00-13.00 Numai departamentul vanzari!

DEPARTAMENT

PERSOANĂ DE
CONTACT

FUNCŢIA

NR. MOBIL

E-MAIL

Administrativ Szilagyi Petru Director General pszilagyi@victoria-group.ro
Vanzari Renault Serban Claudiu Director Vanzari 0756-156029 claudiu.serban@victoria-group.ro
Suba Zsolt Consilier Client 0743-525374 zsolt.suba@victoria-group.ro
Contabilitate Vajda Eniko Contabil - Sef 0749-049443 evajda@victoria-group.ro
Oprea Tatiana Contabil tatiana.oprea@victoria-group.ro
Departament HRVarodi Piroska0746-162266pportik@victoria-group.ro
Service Marton Karoly Director Calitate kmarton@victoria-group.ro
Service-Renault Siko Marton Sef Atelier 0749-049440 msiko@victoria-group.ro
Service-
Garantii
Papp Szekely Robert Responsabil
Garantii
cotech@victoria-group.ro
Piese Schimb de Origine Marton Zolyomi Annamaria Director Comercial 0745-151726 annamaria.zolyomi@victoria-group.ro
Magazie Piese Schimb
de Origine
0741-155126pieselion@victoria-group.ro
Tinichigerie-
Vopsitorie
Laszlo Levente Receptie 0741-155179 tinichigerie@victoria-group.ro
I.T.P. Colcer Ioan Inspector
Inmatriculari Chelbezan Mihai Responsabil
Inmatriculari
0744-243410
Marketing Varodi Piroska Responsabil
Marketing
0746-162266 pportik@victoria-group.ro

 

10/01/10

Aveti probleme cu depozitarea anvelopelor?


11/25/08

4 motive pentru care sa alegi intotdeauna piese de origine Renault...

11/25/08

Pentru a-ti oferi o siguranta deplina cat mai mult timp, am creat cardul Renault Garantie Plus...